O nas

Portalotwocki.pl – żyj lokalnie, powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby Mieszkańców, którzy wraz z dynamicznym rozwojem miasta i okolic potrzebowali wiarygodnego i niezależnego medium, poruszającego lokalne tematy, jak również inicjującego dyskusję oraz wydarzeń.
Portalotwocki.pl to inicjatywa doświadczonych reporterów i dziennikarzy związanych od lat z otwockimi mediami i powiatem, żyjącymi tutaj, znając i rozumiejąc tematy, którymi mieszkańcy żyją, starając się informować i przekazywać wiedzę w sposób rzetelny, zgodny ze sztuką dziennikarską.
Portalotwocki.pl to przede wszystkim źródło wiedzy i informacji dla Mieszkańców i o Mieszkańcach powiatu.
Codziennie dostarczamy Państwu wiele bieżących informacji, ciekawostek, ale również inicjujemy wydarzenia gospodarcze, kulturalne i turystyczne, zachęcające nie tylko Mieszkańców do aktywnego udziału w życiu miasta i powiatu, mając realny wpływ na jego rozwój, jako atrakcyjnych miejsc do życia i pracy.
Dajemy również przestrzeń Mieszkańcom do podzielenia się swoimi problemami i spostrzeżeniami, zapewniamy, że każda wiadomość od Państwa jest dla nas cenna i poświęcimy jej wiele uwagi.
Zapraszamy do kontaktu pod adresem: redakcja@portalotwocki.pl

Redakcja

Leszek Cieloch – wydawca / l.cieloch[at]portalotwocki.pl
Maria Konstantyn – redaktor prowadząca / m.konstantyn[at]portalotwocki.pl
Kacper Mojsa – dziennikarz / k.mojsa [at]portalotwocki.pl

Autorzy:
Zuzanna Gniadek
Przemek Skoczek
Paweł Ajdacki
Piotr Poraj Poleski

Dział techniczny:
Tobiasz Magadzia – redaktor techniczny – serwis www

Kontakt

redakcja[at]portalotwocki.pl
503 754 704

Andriollego 6
05-400 Otwock

Scroll to Top