Koncert “Jazz na Krajowej”

Koncert "Jazz na Krajowej"

Kiedy

22 maja, 2024    
8:00 pm - 9:15 pm
Zapraszamy Was na ostatni w tym sezonie klimatyczny koncert z cyklu „Jazz na Krajowej”. To będzie wieczór pełen muzycznych uniesień i wyjątkowej atmosfery.
A kto zagra na tym zamykającym sezon koncercie? Tego dowiecie się już wkrótce! Bądźcie czujni i śledźcie nasze aktualizacje, bo czeka Was niezapomniana muzyczna podróż w towarzystwie utalentowanych artystów. Do zobaczenia na koncercie!
Już wiemy, kto zagra na ostatnim w tym sezonie teatralnym Koncert: Jazz na Krajowej, który odbędzie się 22 maja o godz. 20:00 w naszym teatrze!
Będzie to zespół Qwintesencja, młoda formacja prezentująca autorski materiał jazzowy. Ich repertuar składa się z różnorodnych kompozycji, które zabiorą Państwa w podróż przez historię i rozwój jazzu. Zaczną od tradycyjnych swingowych utworów, przez latynoskie rytmy, aż do współczesnych harmonii i brzmień. A co najlepsze, nie zabraknie też niespodzianek!
Qwintesencja:
Antoni Tkaczyk (saksofon) – były uczeń Łukasza Poprawskiego na sekcji jazzu na Połczyńskiej
Marcin Bartosiewicz (perkusja) – uczył się sztuki grania na perkusji w Akademii K. Komedy u Bogdana Kuliga, obecnie nauczyciel w Hit&Beat
Maciek Berta (gitara basowa) – student Realizacji Dźwięku na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku
Marcel Stachyra (pianino) – uczeń Andrzeja Jagodzińskiego, wybitnego pianisty jazzowego
Mikołaj Prościński (gitara elektryczna) – student Gdańskiego Amuza na gitarze jazzowej, uczeń Adama Palmy
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym sezonie wieczór z jazzem! To będzie koncert, który pokaże esencję muzyki jazzowej.
Źródło: moktis.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top