Ósemkowy Piknik Rodzinny: Kolory, Zabawa i Wspólnota

Już 8 czerwca 2024 roku Szkoła Podstawowa nr 8 w Otwocku przy ul. Żeromskiego 235 zamieni się w magiczne miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny. Od 10:00 do 15:00 odbędzie się tam Ósemkowy Piknik Rodzinny, podczas którego uczestnicy będą mogli cieszyć się wspólnym czasem, zabawą i różnorodnymi aktywnościami.

Jedną z głównych atrakcji pikniku będzie Festiwal Kolorów. Powietrze wypełni się kolorowymi proszkami HOLI, tworząc niesamowity spektakl barw. Uczestnicy będą mogli zanurzyć się w ferii kolorów, które staną się piękną pamiątką tego dnia.

Miłośników sportowych wyzwań zapraszamy na WólkaRun – ekscytujący bieg przełajowy z przeszkodami. Dzieci będą mogły skakać, czołgać się i bawić w błocie, pokonując trasę pełną wyzwań. Formularz zapisu na bieg będzie dostępny już wkrótce.

Niezwykłą atrakcją będzie także Piana Party przygotowana przez strażaków z lokalnego OSP w Wólce Mlądzkiej. Strażacy stworzą pieniącą się falę radości, w której dzieci będą mogły się bawić i cieszyć jak nigdy wcześniej.

Podczas pikniku odbędzie się konkurs na hasło promujące szkołę, w którym uczestnicy będą mieli szansę wykazać się kreatywnością i wygrać atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, cały dochód z charytatywnej licytacji zostanie przeznaczony na zakup protezy ręki dla Pana Szczepana Skibniewskiego. To doskonała okazja, by wspólnie zrobić coś dobrego.

W trakcie pikniku na scenie wystąpi zespół muzyczny Oryginał, zapewniając muzyczną oprawę i wprowadzając wszystkich w doskonały nastrój. Strażacy z OSP Wólka Mlądzka zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazów sprzętu strażackiego, umożliwiając zwiedzanie wozu strażackiego oraz demonstrację gaszenia sztucznego pożaru.

Kuchnie Świata, przygotowane przez rodziców i uczniów z klas 4-8, oferować będą kulinarne przysmaki z różnych zakątków globu, takich jak Meksyk, Grecja, Włochy, Ameryka i Francja. Będzie to prawdziwa uczta dla smakoszy. Grill z pysznymi kiełbaskami i karkówką, przygotowany przez Misior Zakłady Mięsne, zaspokoi głód miłośników tradycyjnych smaków. Na deser Słodka Chatka i Piekarnia Soplicowo zapewnią ulubione słodkości.

Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym dmuchańce i bubble house od Dmuchańce Otwock, zabawy przygotowane przez Majaland Warszawa, warsztaty majsterkowicza z Castorama Polska oraz zajęcia legorobotyki z Lego Transformersi. Dzieci będą mogły również uczestniczyć w partiach szachów na świeżym powietrzu, organizowanych przez Klub Szachowy Król Batory Otwock.

Ósemkowy Pchli Targ to kolejna atrakcja, gdzie dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8 sprzedawać będą swoje książki, zabawki i gry, dając im drugie życie. 50% ze sprzedaży zostanie przekazane na wsparcie 11-letniego Elijaha z Ugandy, którego szkoła adoptowała na odległość w ramach Adopcji Serca prowadzonej przez Misje Franciszkańskie w Afryce.

Harcerze z Otwocka zapraszają do rozmowy i poznania ich codziennych przygód, oferując możliwość dołączenia do drużyny. W kąciku kreatywnym dzieci będą mogły zrobić brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, bransoletki oraz pomalować twarze. Każde dziecko otrzyma porcję waty cukrowej lub popcornu gratis!

Ósemkowy Piknik Rodzinny to doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się wieloma atrakcjami i wspierając ważne inicjatywy. Do zobaczenia 8 czerwca 2024 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 8 w Otwocku!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Scroll to Top