Karczew z bezpłatną wypożyczalnią rowerów

Czy zepsuty rower czy brak własnego sprzętu to powód do zmartwień? Wcale nie, jeśli mieszkasz w okolicach Karczewa! Centrum Kultury i Sportu (CKiS) w tej miejscowości oferuje bezpłatną wypożyczalnię rowerów, dając tym samym możliwość swobodnego poruszania się po okolicy bez konieczności posiadania własnego pojazdu dwukołowego.

Rezerwacje rowerów w CKiS są łatwe i wygodne. Wystarczy skontaktować się mailowo pod adresem ckis@gminakarczew.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 780 62 80 (w godzinach 8:00-16:00), aby zarezerwować odpowiedni sprzęt. Jednakże, aby wypożyczyć rower i go zwrócić, należy udać się do hali CKiS w godzinach jej otwarcia, które trwają od 7:00 do 23:00.

Oferowane przez CKiS rowery to świetny sposób na dotarcie do miejsc w Gminie Karczew, do których trudno jest dojechać samochodem lub innym środkiem transportu. Dodatkowo, poruszanie się rowerem pozwala cieszyć się pięknem okolicy, poznając jej zakamarki i urokliwe zakątki.

Dzięki inicjatywie CKiS, brak własnego roweru czy jego awaria przestaje być przeszkodą w korzystaniu z uroków aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wypożyczalnia rowerów staje się ratunkiem dla tych, którzy chcą cieszyć się mobilnością i aktywnością fizyczną, niezależnie od tego, czy posiadają własny sprzęt czy nie.

To wygodne, łatwe i bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich miłośników dwóch kółek!

Foto: FB Michał Rudzki Burmistrz Karczewa

Facebook
Twitter
Scroll to Top