Razem Dla Świadomości i Wspólnoty. Autyzm – Spotkanie zrozumienia

2 kwietnia to szczególny dzień dla osób z autyzmem oraz ich bliskich. Warto sobie uświadomić, że autyzm to nie choroba, lecz całościowe zaburzenie rozwoju, które dotyka wiele osób na całym świecie. Dlatego też, aby podnieść naszą świadomość na ten temat i zwrócić uwagę na wyzwania, z jakimi borykają się autystycy i ich rodziny, zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie na Skwerze im. 7. Pułku Ułanów w Otwocku.

Mimo, że autyzm może stanowić wyzwanie zarówno dla osób z nim zmagającymi się, jak i dla ich rodzin, warto pamiętać, że osoby ze spektrum są integralną częścią naszej społeczności. Ich różnorodność wpływa na nasz rozwój, często przynosząc pozytywne i wartościowe doświadczenia.

W sobotę 6 kwietnia, od godziny 13:00, przygotowane zostało wiele atrakcji dla wszystkich zainteresowanych. Będzie to doskonała okazja do spotkania się z rodzicami dzieci z autyzmem i pozyskania wiedzy na temat codziennych wyzwań, z jakimi się borykają. Będzie też możliwość uczestnictwa w różnorodnych akcjach edukacyjnych i zabawach, które pozwolą lepiej zrozumieć specyfikę tego zaburzenia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w aktywnościach, takich jak tworzenie bańek mydlanych czy malowanie twarzy, które nie tylko dostarczą rozrywki, ale także pozwolą zgłębić temat autyzmu w sposób przyjazny i interesujący dla wszystkich uczestników.

Pamiętajmy, że nasza społeczność jest silniejsza, gdy akceptujemy i wspieramy każdego jej członka. Dołączając do naszego wydarzenia, dajemy wyraz solidarności i otwartości na różnorodność. Razem możemy stworzyć bardziej zrozumiałe i przyjazne środowisko dla osób ze spektrum autyzmu.

Do zobaczenia na Skwerze im. 7. Pułku Ułanów w Otwocku!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Scroll to Top