Poszukiwany Sprawca Kradzieży w Otwocku: Policja Apeluje o Pomoc Świadków

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku intensywnie poszukują sprawcy lub sprawców kradzieży z włamaniem, która miała miejsce 16 lutego 2024 roku na parkingu przy ulicy Sportowej w Otwocku. Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców, o kontakt z Policją.

Do zdarzenia doszło poprzez wybicie okna w samochodzie, po czym sprawcy/sprawca dokonali kradzieży różnych wartościowych przedmiotów, w tym laptopa MacBook, dwóch portfeli, gotówki w kwocie 3000 złotych, 1500 dolarów, słuchawek oraz innych przedmiotów o wartości około 20 000 złotych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których zarejestrowany został wizerunek podejrzanego mężczyzny mogącego mieć związek ze sprawą.

Apelujemy do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, o niezwłoczny kontakt z Policją. Można to zrobić osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku przy ulicy Pułaskiego 7a, pod numerem telefonu 47 724 13 06 lub u dyżurnego otwockiej jednostki pod numerem 47 724 19 00.

Wszelkie informacje są cenne i mogą przyczynić się do skutecznego zakończenia śledztwa oraz złapania sprawcy. Dziękujemy za wszelką pomoc i wsparcie w dochodzeniu w tej sprawie.

Foto: KPP Otwock

Facebook
Twitter
Scroll to Top